minivannishMinivan Express Taşımacılık

Express KOMPLE ve PARSIYEL Taşımacılık Talep ve beklentilerinin zamanında karşılanabilmesi için karayolu taşımacılık hizmetlerinde komple ve parsiyel ithalat/ ihracat karayolu alternatifleri sunulmaktadır.

1300 KG'A KADAR //6 VE 7 EURO PALET

NISH Lojistik,1300 KG kadar olan acil yüklerinizi Tüm Avrupa'da kapıdan kapıya teslimat gerçekleştirmektedir.

Araçlarımızın büyük bir kısmı kapalı kasa, tenteli olmak üzere 6 ve 7 Euro palet kapasitesine sahiptir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte taşımacılıkta birçok yenilik ortaya çıkmıştır. Taşımacılığı, yüklerin bir noktadan diğer noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde hareketine olanak sağlayan ulaşım sistemi olarak nitelendirebiliriz.

Tüm Avrupa ülkelerine ithalat ve ihracatta 24-72 saat aralığında kapıdan kapıya hizmet veriyoruz.

MINIVAN taşımacılık, komple aracı kiralama ya da parsiyel yüknüz organize etme bakımından diğer alternatiflerine oranla birçok avantaja sahiptir. Bunun en iyi örneklerinden birisi de gördüğü talebin oldukça fazla olmasıdır. Bu avantajlara ek olarak NISH Lojistik tarafından müşterine sunulan avantajlar da mevcuttur.

Yükün tek bir müşteriye ait olması sebebiyle herhangi bir bekleme söz konusu olmamaktadır. Bu sayede yüklemesi yapılan yükün istenildiği zaman yola çıkması mümkün olmaktadır. Ayrıca yükleme sonrası başka bir yükleme olmayacağı için elleçleme de azalmaktadır.

Minivan Araç Ölçüleri

Volksvagen Crafter panelvan ölçüsü, Mercedes Sprinter panelvan ölçüsü, Renault Master Tenteli panelvan ölçüsü, 15/17 ve 20 m3, 1300 kg ve 6 / 7 ve 10 Euro Palet yük kapasitesi ile Türkiye-Avrupa ülkeleri arasında Express Taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Wolkwagen Crafter Tablo