Hakkımızda

Bugün ülkemiz ekonomisinin temel taşlarından biri olan lojistik; sürekli bir devinim içeresindedir.

Ülkeler arası ticarette ulusal sınırların ortadan kalktığı dünyamızda; ihtiyaçlara ve değişen koşullara hızlı uyum sağlayan, yaratıcı ve yapıcı çözümleri, kaliteli ve düşük maliyet ile zamanında üretebilen hizmet sağlayıcılar yanıt verebiliyor. Buna bağlı olarak sistemli 'gelişmek ve yeniliklere açık olmak' da NISH LOGISTICS’ ın ana prensiplerindendir.

20 yılı aşan sektör tecrübemizin yanında, yeniliklere ve öğrenmeye açık dinamik bir yapıyla her geçen gün daha fazla yol kat ederek sürdürülebilir çözümler üreterek, iş ortaklarımız ve sektörümüze değer katmaya çalışıyoruz. Dünden gelen bilgi ve deneyimimizle dünyanın her noktasına tüm taşıma modüllerini gerçekleştiriyoruz.

NISH LOGISTICS, ithalat ve ihracat sevkiyatlarınızı talimatlarınız doğrultusunda 'istediğiniz yerden alınıp, istediğiniz adrese güvenli bir şekilde, eksizsiz ve zamanında teslim' sorumluluklarının bilincinde hareket etmektedir.

Karayolu, Denizyolu, Havayolu, Demiryolu ve İntermodal taşımacılık, depo yönetimi, dış ticaret çözümlerini etkili bir hizmet anlayışıyla sunan NISH LOGISTICS, güçlü altyapısı ve sağlam iletişim ağı ile hareket etmektedir. Bununla birlikte başta Avrupa olmak üzere pek çok bölgede de yapılanmasını sürdürmeye devam etmektedir.

Kaliteli servisi minimum ücret ve optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan NISH LOGISTICS, bu başarıya hiçbir yabancı sermaye katılımı olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile ulaşmayı hedeflemiştir.